UARU
Головна Сертифікати

Сертифікати

У липні 2012 року COMPLEX S.A. отримала оновлення сертифікату, який підтверджує, що введена система Управління Якістю відповідає вимогам міжнародної норми ISO 9001:2008. Стосувався він сфери управління в загальному значенні, беручи до уваги спосіб управління, керівництво роботою в окремих відділах, обслугу клієнта, планування та реалізацію виробництва.

COMPLEX S.A. приступили до повторної сертифікації, з метою отримання підтвердження, що вимоги норм ISO та прийняті процедури і високі стандарти становлять основу дій у всіх сферах діяльності фірми.

Аудит проводився 30.06 - 01.07.2012 року і був проведений одним з найвідоміших у світі сертифікуючих установ - Lloyd's Register Quality Assurance об'єднаним з Lloyd's Register, який гарантує найвищі стандарти виконання технічного контролю ось вже більше 200 років.

Визнаний в результаті проведеного аудиту сертифікат підтверджує виконання норм ISO 9001:2008 в областях виробництва і дистриб'юції:

• Підшипників та елементів підшипникової техніки;
• Елементів технології передачі;
• Болтових з'єднань і кріпильної техніки;
• Дистриб'юція автомобільних ремонтних автокомплектів.

Поновлення сертифіката є одним з елементів політики якості проведеної фірмою, основною метою є прагнення до повного задоволення клієнта за допомогою надання найвищої якості продуктів і послуг.

http://cx-ukr.com.ua/images/stories//certifiso2008en.jpghttp://cx-ukr.com.ua/images/stories//certifiso2008ru.jpg